مجموعه هلدینگ پرشین سیستم هخامنش از سال 1387 با تکیه بر دانش و توانمندی های داخلی و با شعار "تحول به واسطه ی نوآوری" اقدام به ارائه ی نرم افزارهای مالی- اداری نموده است؛ از شرکت های تابع این هلدینگ، شرکت "پارس سیستم آشنا" می باشد که به طور تخصصی به حیطه ی مدیریت امور سهام و نرم افزارهای مربوطه اختصاص یافته است و نرم افزارهای تخصصی خود را با توجه به شناخت چالش های ناشران و تحلیل و بررسی نقاط ضعف و قوت بازار طراحی و تولید نموده است. "نرم افزار مدیریت امور سهام و سهامداران" به عنوان محصولی نوآورانه و موفق راهکاری قابل اعتماد برای ناشران می باشد. هدف نهایی شرکت پارس سیستم آشنا؛ بالا بردن سطح کیفیت نرم افزارهای این حوزه همسو با تکنولوژی های روز دنیا و نیز طراحی، تولید و عرضه پروژه های جدید و کاربردی با بودجه منصفانه و ایجاد رابطه بلند مدت با ناشران، سازمان ها و سهامداران می باشد.

اپلیکیشن تلفن همراه

با اپلیکیشن native اندروید مدیریت سهام پارس سیستم آشنا، سهامداران قادر خواهند بود، با حفظ امنیت، به لیست خرید و فروش، کاردکس مالی نقل و انتقالات، تعداد سهام و مانده مالی، پروفایل اطلاعات هویتی خود و همچنین اطلاعیه های ناشرین دسترسی داشته باشد. این اپلیکیشن به موازات پورتال وب سهامداران، کمک حال امور سهام بوده و در کاهش هزینه ها، مراجعات و یا تماس های تلفنی و نیز بهینه سازی فرآیند پاسخگویی به سهامداران موثر می باشد.

سامانه افزایش سرمایه

پس از فعالیت 11 ساله در حوزه ی نرم افزارهای تخصصی امور سهام و سهامداران و بازخورد های مثبت مشتریان،برآن شدیم تا با توجه به نیاز بازار و ارائه راهکارهای نوین در حوزه افزایش سرمایه ی شرکت ها نیز خدماتی همگامبا سیاست های کاری ناشران و در راستای مکانیزه شدن فرآیندها، بالا رفتن رضایتمندی مشتریان و کاهش خطاها ارائه دهیم.
چالش های ناشران
  • اطلاع رسانی و ارتباط موثر با آنها
  • جلوگیری از مراحعات حضوری
  • تماسهای مکرر سهامداران
  • پرداخت حق تقدم
  • کاهش مراجعات به بانک ها در چهارچوب رعایت پروتکل های بهداشتی و...
ما بر این باوریم که در دنیای مدرن امروز و رشد سریع تکنولوژی، مسیر حرکت ما،‌ در جهت ایجاد تحول در سازمانها در عین سخت بودن، درست ترین مسیر است و با تلاش های بی وقفه تیم پارس سیستم آشنا توانسته ایم گام های زیادی در این مسیر برداریم .

ماژول گزارشات نرم افزار

گزارشات یک سیستم، دست راست مدیران محسوب می شود؛ که بر اساس آن می توانند به نتایج کلی رسیده و اهداف و برنامه ی آتی سازمان را تعیین نمایند. انواع گزارشات موجود در سیستم مدیریت سهام پارس سیستم آشنا عبارتند از:

پورتال وب سهامداران

پورتال وب سهامداران مرز مشترک ناشران و سهامداران بوده که از طریق آن از یک سو سهامداران قادرند اطلاعات هویتی خود را ویرایش نموده، صورتحساب خود را چاپ بگیرند، برگه های حق تقدم خود را مشاهده و از طریق درگاه آنلاین پرداخت نمایند و ... . از سوی دیگر به شرکت های سهامی عام این امکان را میدهد تا کلیه اخبار و اطلاعیه های سازمان و لیست پرسش و پاسخ های متداول را از همین طریق اطلاع رسانی نموده و لاگ انتقادات و پیشنهادات، تغییرات اطلاعات مالی و هویتی را از طریق این ماژول از سهامداران دریافت نمایند. شرکت پارس سیستم آشنا به سبب کاهش تعاملات حضوری در بخش امور سهام، کاهش هزینه ی نیروی انسانی، افزایش بهره وری سازمان، راحتی ارتباط مداوم سهامدار با امور سهام و همچنین جلب رضایت بیشتر سهامداران(که شرکای تجاری ناشران نیز نامیده می شوند)، با حفظ ضریب بالای امنیت، ماژول پورتال وب سهامداران را ارائه می دهد.

4

نرم افزار کاربردی

35

مشتری

1800

روز پشتیبانی فعال

برخی از مشتریان ما