چه استراتژی سرمایه گذاری را باید دنبال کنید؟

 چه استراتژی سرمایه گذاری را باید دنبال کنید؟

 چه استراتژی سرمایه گذاری را باید دنبال کنید؟ اولین قدم برای سرمایه گذاری در دهه ۲۰ زندگی باید بستن بدهی های خود باشد. اگر بدهی دارید، مانند وام دانشجویی یا بدهی کارت اعتباری، بهتر است ابتدا روی بستن آن بدهی تمرکز کنید.

اگر سعی کنید به عنوان یک بدهکار سرمایه‌گذاری کنید، بدهی‌های شما به دلیل پرداخت‌های سودی که دارند، تأثیر منفی خواهند داشت و بازدهی را کاهش می‌دهند. به جای رشد تصاعدی، دارایی های شما کاهش می یابد. بنابراین، اولویت شما باید شروع سرمایه گذاری بدون بدهی باشد.

در مورد برنامه مدیریت امور سهام  بیشتر بدانید.

سعی کنید تا حد امکان تحقیق کنید و اطلاعات بیشتری در مورد شرکت هایی که در بورس سرمایه گذاری خواهید کرد جمع آوری کنید. هدف شما یافتن شرکت های با کیفیتی است که فکر می کنید ارزش آنها را افزایش می دهند.

اگر می توانید چند شرکت از این دست را انتخاب کنید، کمی یا زیاد سرمایه گذاری کنید. ممکن است این سوال را در ذهن داشته باشید. پس چگونه می توانم این شرکت ها را شناسایی کنیم؟

همیشه بهتر است تا جایی که می توانید پول سرمایه گذاری کنید. با این حال، سرمایه گذاری منظم چند هزار دلار در سال، به خصوص در دهه ۲۰ را می توان یک مبلغ موثر و بهینه در نظر گرفت. به این ترتیب گام مهمی برای بازنشستگی برمی دارید.

در مورد نرم افزار اسناد بخوانید.

کوتاه مدت یا بلند مدت؟

افراد زیادی هستند که سرمایه گذاری را به عنوان یک حرفه انجام می دهند و با خرید و فروش سهام در بورس امرار معاش می کنند. اگرچه این نوع سرمایه گذاری که مستلزم پیگیری مداوم و شامل خرید و فروش کوتاه مدت است، جذاب ترین به نظر می رسد، اما سودآورترین نیست. سرمایه گذاران باهوش می خواهند پول خود را در بلندمدت سرمایه گذاری کنند. در اینجا بلندمدت به این معناست که شما پول خود را در بورس سرمایه گذاری کنید و ۱۰-۲۰ سال آن را فراموش کنید. این روش به معنای یک بازنشستگی غنی است اگر کارها خوب پیش برود.

در مورد برنامه مدیریت سهام  بیشتر بدانید.

اما اگر کوتاه مدت فکر کنیم بهترین روش سرمایه گذاری چیست؟

اما اگر کوتاه مدت فکر کنیم بهترین روش سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاران کوتاه مدت دائماً مراقب هستند و کسب سودهای کوچک اما مکرر را به یک اصل تبدیل کرده اند. مهم نیست چقدر در انجام این کار مهارت دارید و چقدر سخت دنبال می کنید، همیشه به شانس نیاز دارید. این را بدانید: برای معامله‌گران جدید، سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت همیشه خطر از دست دادن بیشتر از سود شما را شامل می‌شود. به همین دلیل بهتر است سرمایه گذاری بلندمدت را به تفکر کوتاه مدت ترجیح دهید.

چگونه حداکثر بازده سرمایه گذاری را بدست آوریم؟

آیا می توان بازده را به حداکثر و ریسک را به حداقل رساند؟ پیدا کردن وسایل سرمایه گذاری کم بازده آسان است و این سرمایه گذاری ها تقریباً بدون ریسک هستند. با یکی از این ابزارها، می توانید سالانه ۷-۱۰ درصد بازدهی دریافت کنید. بنابراین، آیا این بازده نرخ رضایت بخشی برای شما برای دستیابی به هدف بازنشستگی ثروتمندتان است؟ البته که نه. برای یک بازنشستگی راحت و ثروتمند، باید سرمایه گذاری هایی با بازده بالاتر را دنبال کنید.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

اگر بگوییم تنها آدرس پردرآمدها بورس است، دروغ نیست. شما باید بازار سهام را تا حد امکان یاد بگیرید و درک کنید و با تعیین شرکت هایی که بهترین بازده را ارائه می دهند، هر چه زودتر شروع به سرمایه گذاری کنید. از این نظر، بهترین شرکتی است که ظرفیت رشد مداوم در طول سال‌ها را داشته باشد و مکانیسم‌هایی را در خود جای دهد که بتواند در برابر نوسانات بازار مقاومت کند. اگر بتوانید چنین شرکت هایی را شناسایی کنید، می توانید سالانه بیش از ۲۰ درصد سود کسب کنید.

در مورد نرم افزار سهام  بیشتر بدانید.

این واقعیت که بازار سهام دارای بالاترین پتانسیل بازدهی است به این معنی نیست که شما باید کورکورانه سرمایه گذاری کنید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، نمی توانید با سرمایه گذاری پول خود در سهامی که به طور تصادفی انتخاب شده اند، انتظار بازدهی بالایی داشته باشید.

خلاصه داستان: برای موفقیت در بورس باید در راستای یک استراتژی عمل کرد.

اساس این استراتژی یافتن شرکت هایی است که هم قیمت سهام جذاب و هم پتانسیل رشد مداوم داشته باشند. راهی برای یافتن این شرکت ها وجود دارد. ما این روش را به عنوان TWENTY کدگذاری کرده ایم تا در ذهن شما ماندگار باشد. بیایید نگاهی به روش TWENTY بیندازیم که از حروف اول کلمات Management، Area of ​​Interest، Metaphorical Trench و Provident Share تشکیل شده است:

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بخوانید.

استراتژی سرمایه گذاری: مدیریت

۱- استراتژی سرمایه گذاری: مدیریت

یکی از مهم ترین عواملی که باید در هنگام تجزیه و تحلیل پتانسیل سرمایه گذاری یک شرکت در نظر گرفت این است که توسط چه کسی مدیریت می شود. شرکت ها به خاطر افرادی که آنها را اداره می کنند، رشد می کنند یا نابود می شوند. باید مطمئن شوید که هر شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کنید توسط مدیران صادق، با استعداد و مصمم اداره می شود. قبل از سرمایه گذاری در یک شرکت، زمان و تلاش خود را صرف آشنایی با مدیریت شرکت کنید. ببینید آیا این اعتماد را در شما ایجاد می کند که مدیریت باعث رشد شرکت می شود.

در مورد نرم افزار امور سهام  بیشتر بدانید.

۲- استراتژی سرمایه گذاری: حوزه مورد علاقه

این واقعیت که شرکتی که در نظر دارید در زمینه هایی که شما نیز به آن علاقه دارید اقدام کند، اهمیت شرکت را در نظر شما بیشتر می کند. این از چند جهت حائز اهمیت است. مهمتر از همه، این واقعیت که زمینه هایی که شرکت در آن تجارت می کند و حوزه مورد علاقه شما مشترک است، به شما این فرصت را می دهد که فعالیت های شرکت را بهتر درک و ارزیابی کنید. بنابراین می توانید آینده شرکت را بهتر تحلیل کنید. شناخت خوب شرکت و فعالیت های آن و توانایی در پیش بینی آینده موثر، کلید موفقیت و بازدهی بالا است.

در مورد سامانه جامع تحلیل بازار بخوانید.

۳- استراتژی سرمایه گذاری: سنگر استعاری

خندق استعاری اصطلاحی است که توسط وارن بافت در تجارت ابداع شده است. توانایی یک شرکت برای حفظ مزیت رقابتی خود نسبت به رقبای خود به منظور محافظت از سود بلندمدت و سهم بازار خود در برابر شرکت های رقیب است. گویی این شرکت برای حفظ منافع و سود خود بین خود و سایر شرکت ها مکانیسمی راه اندازی کرده است.

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بخوانید.

۴- استراتژی سرمایه گذاری: اشتراک مشروط

آخرین لینک روش TWENTY معاینه ذخیره است. احتیاط توسط بنجامین گراهام وارد دنیای تجارت شد. اقتضایی یک اصل است که خرید یک سهم را زمانی تجویز می کند که قیمت آن به دلایل مختلف بسیار کمتر از ارزش آن باشد. بر این اساس، سرمایه گذار ریسک نزولی را به حداقل می رساند. زیرا ارزش بازار بسیار کمتر از ارزش واقعی پیش بینی شده است.

کاری که شما به عنوان یک سرمایه گذار باید انجام دهید این است که شرکت هایی را بیابید که ارزش سهام آنها ۵۰ درصد کمتر از ارزش واقعی آنها باشد. شما می توانید ابزارهای محاسبه ذخیره توسعه یافته برای این کار را در اینترنت بیابید. با استفاده از این ماشین حساب ها می توانید تعیین کنید که آیا قیمت سهام یک شرکت کمتر از ارزش واقعی شرکت است یا خیر.

در مورد نرم افزار سهامداری بیشتر بدانید.

اکنون شما یک روش موثر برای تعیین شرکت ها برای سرمایه گذاری در بورس دارید. می توانید شروع به سرمایه گذاری کنید.

برای مبتدیان، ساده ترین راه برای خرید و فروش سهام در بورس، استفاده از سایت هایی به نام پلتفرم است. با این حال، بهترین راه برای استفاده از استراتژی TWENTY، تمرین زیاد و جذب استراتژی است.

برای این منظور، یکی از مفیدترین کارهایی که می توانید انجام دهید، ثبت نام در دوره رایگان سرمایه گذاری اولیه بازار سهام است که می توانید آن را به صورت آنلاین در اینترنت نیز بیابید. اکنون می دانید برای بازنشستگی راحت و غنی چه کاری باید انجام دهید. موفق باشید.

در مورد نرم افزار سهام  بیشتر بدانید.

استراتژی سرمایه گذاری