سامانه BBS

سامانه BBS

خرید/فروش سهام، اوراق قرضه و کالا دیگر محدود به یک مکان نیست. ما مدتی است که از طریق وب سایت ها یا نمایندگان با سهام در ارتباط هستیم. با استفاده از فناوری، معامله سهام آسان است. امروزه با نرم افزارهایی انجام می شود که فرآیند را کارآمدتر می کند. از ویژگی های یک اطلاع رسان سهام این است که سریع به روز شود. این همان چیزی است که سامانه BBS به شما در دستیابی به آن کمک می کند.

سامانه BBS زیر مجموعه ی نرم افزار مدیریت امور سهام پارس سیستم آشنا می باشد. بدین ترتیب شما مجموعه ای از نرم افزار های کاربردی را در اختیار خواهید داشت که به شما در مدیریت بورس و امور سهام کمک می کنند.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

این نرم افزار راحتی و سهولت را به زندگی سرمایه گذاران وارد کرده است. همچنین سرمایه گذاران از این نرم افزار به عنوان یک منبع  برای خرید، فروش و دریافت همه به روزرسانی های بازار استفاده می کنند.

با استفاده از این نرم افزارها، معامله گران می توانند به راحتی به بازارهای مختلف دسترسی پیدا کنند. این امر همچنین بازار را برای ارائه دهندگان خدمات در معاملات سهام قوی کرده است. سامانه BBS به افراد در معاملات خود یا از طریق مشاوره یا انجام تجارت از طرف آنها کمک می کند. این نرم افزارها افراد را قادر می سازند تا اطلاعات کامل معاملات را بدون هیچ گونه کمکی در اختیار داشت باشند. این فرآیند مسبب این است که اطلاعات و اسناد بورسی شرکت به یک پایه ارزشمند و نوظهور تبدیل شود.

در مورد سامانه تحلیل بازار بیشتر بدانید.

  • به عنوان ارائه دهنده خدمات، می توانید با کمک این نرم افزار برتری داشته باشید.

ویژگی های سامانه BBS

ویژگی های سامانه BBS

اطلاعات مربوط به معاملات انجام شده ی مربوط به سازمان و موسسه، بلافاصله بعد از اتمام ساعت کار بازار در اختیار شما قرار می گیرد.

در گذشته فایل های مربوط به عملیات انجام شده در مورد شرکت ها بعد از گذشت ۲۴ ساعت در اختیار ناشران و سهامداران قرار می گرفت. اما سامانه BBS در اطلاع رسانی به روز و آنلاین در زمینه بورس و معاملات سازمان ها پیشتاز است. بدون فوت وقت تمام آنچه را که در طی زمان کار بازار در مورد سهام شما اتفاق افتاده است، به راحتی و سهولت در دسترس خواهید داشت.

  • ما اطمینان می دهیم که کاربر نهایی این نرم افزار تمام قابلیت هایی را که تجارت را به بهترین شکل ممکن تسهیل می کند، دریافت می نماید.

در مورد نرم افزار امور سهام بیشتر بدانید.

همچنین سامانه BBS می تواند به شما در شناسایی سهام در حال افزایش برای معاملات کوتاه مدت و سهام با درآمد پایدار برای سرمایه گذاری های بلند مدت کمک کند.

این نرم افزار همچنین اطلاعاتی در مورد عملکرد گذشته و حال شرکت، به روزرسانی سهام واقعی و توصیه هایی در مورد اینکه کدام سهام باید معامله شود به شما ارائه دهد. در کنار آن، نرم افزار مدیریت امور سهام همچنین شامل توابع نشانگر فنی (شاخص ها) است که برای پیش بینی عملکرد آینده به الگوهای گذشته نگاه می کند. همچنین دارای ابزارهای اضافی مانند نمودار پیشرفته و گزارش مالیات سفارشی نیز هست.

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بیشتر بدانید.

از سامانه BBS می توانید برای ایجاد استراتژی معاملاتی خود استفاده کنید. یک استراتژی معاملاتی تعیین می کند که چه زمانی می خواهید خرید کنید و چه زمانی می خواهید اوراق بهادار بفروشید. این شامل معیارهایی برای سفارشات خرید و فروش، مدیریت ریسک، سفارشات توقف ضرر است که برای برآوردن اهداف سرمایه گذاری شما طراحی شده است.

  • توسعه دهندگان سامانه BBS به طور مداوم در حال بهبود نرم افزار هستند. بنابراین شما همیشه به روز هستید.

در مورد نرم افزار سهام بیشتر بدانید.

سامانه BBS می تواند داده های زمان واقعی و پایان روز را ارائه دهد. فراوانی به روز رسانی داده ها برای انواع مختلف معامله گران مناسب است. زیرا آنها روزانه بیشترین بهره را از به روز رسانی داده های زمان واقعی می برند.

در سامانه BBS می تواند نمای کلی از موقعیت ها و معاملات را ۲۴ ساعت جلوتر در لیست و داشبورد خود داشته باشید. امنیت این نرم افزار قابل اتکا است. تنها با استفاده از کد ملی اطلاعات در اختیار  شرکت و سهامدار قرار می گیرد.

در مورد شبکه اجتماعی بیشتر بدانید.

  • شما می توانید از هر مکان و زمان به اطلاعات معاملاتی سهام خود دسترسی داشته باشید. چرا که تاکید این سامانه به دسترسی روزانه به اطلاعات و به شکل آنلاین است.

در مورد نرم افزار سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

این به شما امکان می دهد با داشتن اطلاعات، چند قدم جلوتر باشید. سامانه BBS به شما این قدرت را می دهد که همه اطلاعات را ایمن نگه دارید. همچنین بدون هیچ زحمتی به این موارد دسترسی نامحدود داشته باشید. استفاده از این ویژگی به شما امکان می دهد از هر گونه تغییر قیمت، میانگین قیمت، معاملات بلوک بزرگ و غیره برای سهام خود مطلع شوید. با این سامانه شما از منحنی جلوتر هستید.

در مورد نرم افزار سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

نرم افزار BBS