معاملات فارکس و نه مورد طلایی

بهترین معامله گران معاملات فارکس، مهارت های خود را با تمرین و نظم تمرین می کنند. آنها همچنین تجزیه و تحلیل خود را انجام می دهند تا ببینند چه چیزی باعث معاملات آنها می شود و می آموزند که چگونه ترس و حرص و آز را از معادله دور کنند. در ادامه فهرستی از مهارت هایی  که هر معامله گر باید تمرین کند را فهرست کرده ایم پس با پاس سیستم آشنا ارائه کننده نرم افزار مدیریت سهام همراه باشید:

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

اهداف و سبک تجارت را تعریف کنید

 

قبل از اینکه به هر راهی بپردازید، داشتن ایده ای درباره مقصد و چگونگی رسیدن به آنجا ضروری است. در نتیجه، ضروری است که اهداف مشخصی در ذهن داشته باشید، سپس اطمینان حاصل کنید که روش تجارت شما قادر به دستیابی به این اهداف است. هر سبک تجارت دارای نمایه ریسک متفاوتی است که برای موفقیت در تجارت به نگرش و رویکرد خاصی نیاز دارد.

در مورد نرم افزار ارسال مراسلات بخوانید.

انتخاب کارگزار

انتخاب یک کارگزار معتبر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و صرف وقت برای تحقیق در مورد تفاوت بین کارگزاران بسیار مفید خواهد بود. شما باید سیاست های هر کارگزار و نحوه ایجاد بازار را بدانید. به عنوان مثال، تجارت در بازار خارج از بورس یا بازار بورس با تجارت در بازارهای مبادله محور متفاوت است.

در مورد سامانه تحلیل بازار بخوانید.

یک روش سازگار

قبل از اینکه به عنوان معامله گر وارد هر بازاری شوید، باید در مورد چگونگی تصمیم گیری برای اجرای معاملات خود ایده بگیرید. شما باید بدانید که برای تصمیم گیری مناسب در مورد ورود یا خروج از تجارت به چه اطلاعاتی نیاز دارید. برخی از افراد تصمیم می گیرند که به اصول اساسی اقتصاد و همچنین نمودار برای تعیین بهترین زمان برای انجام تجارت نگاه کنند. دیگران فقط از تجزیه و تحلیل فنی بازار استفاده می کنند.

در مورد نرم افزار مدیریت سهام بیشتر بدانید.

نقاط ورود و خروج را تعیین کنید

بسیاری از معامله گران با اطلاعات متناقضی که هنگام مشاهده نمودارها در بازه های زمانی مختلف رخ می دهند، گیج می شوند. آنچه که به عنوان یک فرصت خرید در نمودار هفتگی نشان داده می شود، در واقع می تواند به عنوان یک سیگنال فروش در یک نمودار داخل روز نشان داده شود.

حداقل سود خود را محاسبه کنید

E=[1+(LW)]×P۱

E=Expectancy

W=Average Winning Trade

L=Average Losing Trade

P=Percentage Win Ratio

Expectancy فرمولی است که شما برای تعیین میزان اطمینان از سیستم خود استفاده می کنید. شما باید به گذشته برگردید و تمام معاملات خود را که در مقابل بازنده بودند، اندازه بگیرید، سپس تعیین کنید که معاملات برنده شما در مقایسه با میزان از دست دادن معاملات شما چقدر سودآور است.

در مورد نرم افزار تحلیل بازار بیشتر بدانید.

تمرکز بر روی ضررهای کوچک در معاملات فارکس

تمرکز بر روی ضررهای کوچک در معاملات فارکس

هنگامی که حساب خود را تأمین کردید، مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که پول شما در معرض خطر است. بنابراین، پول شما برای هزینه های زندگی منظم لازم نیست. به پول معاملات خود مانند پول تعطیلات فکر کنید. پس از پایان تعطیلات، پول شما خرج می شود. نسبت به تجارت نیز همین نگرش را داشته باشید. این امر از نظر روانشناختی شما را برای پذیرش خسارات ناچیز آماده می کند، که کلید مدیریت ریسک شما است. با تمرکز بر معاملات خود و پذیرفتن ضررهای کوچک به جای شمارش مداوم حقوق صاحبان سهام، بسیار موفق تر خواهید بود.

در مورد نرم افزار آرشیو الکترونیک اسناد بخوانید.

حلقه های بازخورد مثبت

یک حلقه بازخورد مثبت در نتیجه یک تجارت خوب مطابق با برنامه شما ایجاد می شود. وقتی شما یک معامله را برنامه ریزی می کنید و آن را به خوبی اجرا می کنید، یک الگوی بازخورد مثبت ایجاد می کنید. موفقیت موفقیت ایجاد می کند، که به نوبه خود اعتماد به نفس ایجاد می کند، به ویژه اگر تجارت سودآور باشد. حتی اگر ضرر کوچکی متحمل شوید اما مطابق با یک معامله برنامه ریزی شده این کار را انجام دهید، یک حلقه بازخورد مثبت ایجاد خواهید کرد.

در مورد شبکه اجتماعی سهامداران بیشتر بدانید.

تجزیه و تحلیل هفتگی را انجام دهید

در معاملات فارکس و آخر هفته، وقتی بازارها بسته است، نمودارهای هفتگی را مطالعه کنید تا به دنبال الگوها یا اخباری باشید که می توانند بر تجارت شما تأثیر بگذارند. شاید الگویی در حال بالا بردن دو برابر باشد و صاحب نظران و اخبار حکایت از تغییر بازار دارند. این نوعی بازتاب است که در آن الگو می تواند کارشناسان را تحریک کند، سپس الگو را تقویت می کنند. در پرتو خنک عینیت، بهترین برنامه های خود را تنظیم خواهید کرد. منتظر تنظیمات خود باشید و یاد بگیرید که صبور باشید.

سابقه معاملات فارکس خود را نگه دارید

رکورد چاپی یک ابزار عالی برای یادگیری است. یک نمودار چاپ کنید و تمام دلایل تجارت را ذکر کنید. از جمله اصول اساسی که تصمیمات شما را تحت تأثیر قرار می دهد. نمودار را با ورود و نقاط خروج خود علامت گذاری کنید. هرگونه اظهار نظر مربوط به نمودار را ذکر کنید، از جمله دلایل احساسی اقدام.

  • وحشت کردی؟
  • خیلی حریص بودی؟
  • پر از اضطراب بودی؟

وقتی می توانید معاملات خود را عینی کنید، که به جای عادت ها یا احساسات خود، مطابق با سیستم خود اجرا کنید.

در مورد افزایش سرمایه الکترونیک بیشتر بدانید.

نتیجه گیری

مراحل بالا شما را به سمت روشی ساختاری در معاملات سوق می دهد و باید به شما در تبدیل شدن به یک معامله گر ماهر کمک کند. تجارت یک هنر است و تنها راه مهارت روزافزون، تمرین مداوم و منضبط است.

نکات مهم در مورد معاملات فارکس