21 راه کسب درآمد غیرفعال (بخش اول)

راه های کسب درآمد غیرفعال (بخش اول)

راه هایی برای کسب درآمد با تلاش بسیار کم و به شکل درآمد غیرفعال وجود دارد. با برنامه های مختلف موبایل، ابزارهای سرمایه گذاری ساده و تاکتیک های پس انداز، می توانید بدون انجام کاری شروع به کسب درآمد کنید. اگرچه برخی از روش‌هایی که در مقاله خود به آنها خواهیم پرداخت، در ابتدا نیاز به کار دارند، اما می‌توانند پس از مدتی بدون هیچ کارکردی، برای شما درآمد کسب کنند.

در مورد سامانه تحلیل بازار بخوانید.

دوره آنلاین آماده کنید

به عنوان مثال، اگر در یک موضوع متخصص هستید، می توانید با تهیه یک درس ویدیویی در این زمینه، کسب درآمد کنید. این امکان وجود دارد که دوره ای را که ایجاد کرده اید در پلتفرم هایی مانند Udemy یا Khan Academy با کمیسیون خاصی بفروشید. علاوه بر این، از نظر تئوری می توانید به طور نامحدود از این دوره یک بار کسب درآمد کنید. اگر به دنبال یک مدل درآمد غیرفعال سودآور در بلندمدت هستید، آماده کردن دوره های آنلاین ممکن است برای شما مناسب باشد. فروش دوره های آنلاین یک منبع بسیار محبوب درآمد غیرفعال است.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام  بیشتر بدانید.

یک وبلاگ راه اندازی کنید

وبلاگ ها از جمله محبوب ترین ایده های درآمد غیرفعال هستند. بزرگترین مزیت صفحات وبلاگ این است که می توانند چندین جریان درآمد متفاوت را به طور همزمان میزبانی کنند. زیرا وبلاگ ها; این به شما کمک می کند تا از طریق دوره ها، پست های حمایت شده، فروش محصول و موارد دیگر درآمد غیرفعالی کسب کنید.

با این حال، ایجاد یک وبلاگ موفق ممکن است به کار مقدماتی قابل توجهی نیاز داشته باشد. با این حال، شما می توانید از طریق ترافیک بازدیدکنندگان ارگانیک خود، پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی خود یا ایجاد یک لیست ایمیل، یک مخاطب هدف محکم ایجاد کنید و در ازای آن می توانید درآمد پایداری کسب کنید.

در مورد سامانه تحلیل بازار بخوانید.

فرض کنید یک وبلاگ با موضوع مالی راه اندازی کرده اید تا مکالمات مالی شخصی را در دسترس تر کنید. در این پلتفرم می‌توانید داستان‌های شخصی زیادی را به اشتراک بگذارید و مقالاتی را منتشر کنید که زندگی مالی افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. همانطور که مردم مقالات شما را کشف می کنند، علاوه بر این، به لطف شما، درآمد تبلیغات شما با شروع به سازماندهی امور مالی خود افزایش می یابد.

ساده ترین راه برای دریافت تبلیغات در وبلاگ خود ثبت نام در Google Adsense است. به این ترتیب می توانید کدهای تبلیغاتی گوگل را در سایت خود قرار دهید و به ازای هر کلیک درآمد کسب کنید.

همانطور که می بینید، اگر به دنبال یک ایده درآمد غیرفعال هستید که بتوانید به راحتی آن را اجرا کنید، ایجاد یک صفحه وبلاگ ممکن است شغل مورد نظر شما باشد. اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید، می‌توانید با خرید دامنه و میزبانی برای سایتی که در وردپرس راه‌اندازی می‌کنید شروع کنید. اگرچه می توانید سایتی را با کمتر از قبض تلفن سالانه خود باز کنید، هیچ محدودیتی برای درآمد وجود ندارد.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام  بیشتر بدانید.

برای پلتفرهای تصویری عکس و فیلم تهیه کنید

لازم نیست دوربین در دست داشته باشید، برای ورود به یوتیوب، آپارت و … لازم نیست اینجا و آنجا بروید. یوتیوب و همه ی پلتفرهای تصویری دارای انواع محتوا هستند. مثلاً اگر در زمینه پوشاک و خیاطی تجربه دارید می توانید فیلم هایی راجع به موارد زیر تهیه کنید:

  • چگونه میشود یک کراوات را گره زد؟
  • چگونه دکمه سرآستین بدوزیم؟
  • چگونه بند کفش را ببندیم؟

شما می توانید با چشمان خود ببینید که حتی فیلم های اساسی ترین موضوعات را میلیون ها نفر تماشا می کنند. سفر، غذا، درس، طراحی گرافیک، نجاری، بازی، بررسی محصول… شما می توانید با ایجاد یک کانال در هر موضوعی که فکرش را بکنید درآمد تبلیغاتی داشته باشید.

در مورد نرم افزار سهام  بیشتر بدانید.

21 راه کسب درآمد غیرفعال (بخش اول)

سرمایه گذاری کنید

فرض کنید می خواهید خانه ای بسازید. شما پایه و اساس خانه را گذاشتید. سپس این فونداسیون به طور خودکار دیوارها را ساخت و دیوارها به تنهایی سقف را ساختند. فکر نمی کنید عالی باشد؟

سرمایه گذاری، یک روش علمی اثبات شده، این قدرت را دارد که کل زندگی شما را تغییر دهد. علاوه بر این، شما گزینه های زیادی برای شروع سرمایه گذاری دارید. البته بسته به مقدار پولی که دارید و گزینه های سرمایه گذاری قابل اعتماد… می توانید با ۲۰ دلار شروع به چند برابر کردن پول خود کنید.

در مورد نرم افزار جامع تحلیل بازار بخوانید.

در سهام و بورس سرمایه گذاری کنید

به ثروتمندترین افراد جهان نگاهی بیندازید و خواهید دید که در پشت صحنه حساب های بانکی کامل آنها، سرمایه گذاری در بورس و سهام نقش مهمی دارد. سرمایه گذاری در بازار سهام و بورس می تواند کاملاً منفعلانه و حتی بدون دردسر باشد. اما وارن بافت کهنه کار سرمایه گذاری می گوید موفقیت خود در این زمینه را مدیون خواندن ۵۰۰ صفحه در روز است. بافت ادعا می‌کند که گزارش‌های سالانه شرکت‌ها را می‌خواند تا دانش ارزیابی عملکرد شرکت‌های تجاری خود و شرکت‌های رقیب را داشته باشد. ناگفته نماند که مطالعه به او کمک کرد توانایی خود را برای سرمایه گذاری در سهام بهبود بخشد.

بنابراین، اگر از مطالعه در مورد مسائل مالی یا عملکرد مشاغل لذت می برید، سرمایه گذاری در بورس و بورس کالای مناسبی برای شما خواهد بود. اگر دانش مالی متوسط ​​یا بالاتر ندارید، ورود به بورس کار درستی نیست.

اما بورس یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد غیرفعال در بلندمدت است. بنابراین، شروع به آموزش هر چه سریعتر در مورد بازار سهام ممکن است منطقی ترین سرمایه گذاری باشد که می توانید برای آینده خود انجام دهید.

در مورد نرم افزار مدیریت الکترونیک اسناد بخوانید.

پول خود را در یک حساب با بهره بالا نگه دارید

می توانید در هر بانکی حساب پس انداز باز کنید. به عبارت دیگر، اگر ۱۰۰۰۰۰ دلار پول دارید، به جای اینکه آن را زیر بالش پنهان کنید، باید آن را در بانک نگه دارید. اگرچه نرخ سود حساب های سپرده مدت دار بانک ها متفاوت است، اما در هر صورت اگر پول شما در بانک بماند، در پایان سررسید افزایش می یابد.

اگر می خواهید ۱۰۰۰۰۰ دلار شما بعد از ۶ ماه به ۱۱۵۰۰۰ دلار تبدیل شود، پول خود را در سود سرمایه گذاری کنید. برای این کار، توصیه می کنیم درباره بانک هایی که جذاب ترین نرخ های بهره را ارائه می دهند، تحقیق کنید.

در مورد نرم افزار مدیریت امور سهام و سهامداران بیشتر بدانید.

خانه یا اتاق خود را اجاره دهید

بچه های شما ازدواج کردند و خانه را ترک کردند. شما یک زوج بازنشسته هستید که در یک خانه ۳+۱ زندگی می کنید. کسانی که به تازگی به شهر شما نقل مکان کرده اند ممکن است به دنبال اتاق هایی با اجاره های پایین بگردند. پس دست به کار شوید. می توانید یک اتاق از خانه خود را از طریق سایت های رزرو ویلا و اتاق اجاره دهید. از این کار درآمد اضافی کسب خواهید کرد.

در مورد نرم افزار امور سهام بیشتر بدانید.

چگونه می توانم بدون کار درآمد کسب کنم؟